R.br. Proizvod Jedinicamere Cena u dinarima
Voće
1. Jagoda kg 110,00-130,00
2. Trešnja kg 90,00-100,00
3. Višnja kg 150,00-170,00
4. Jabuka kg 80,00-100,00
5. Banana kg 130,00-160,00
6. Limun kg 100,00-125,00
7. Pomorandža kg 100,00-150,00
8. Orah kg 900,00-1200,00
9. Lešnik kg 1800,00-2000,00
10. Badem kg 1500,00-1800,00
Povrće
1. Kupus kg 40,00-50,00
2. Zelena salata veza 20,00-25,00
3. Paprika kg 250,00
4. Paradajz kg 100,00-180,00
5. Krasatvac kg 60,00-70,00
6. Crni luk kg 70,00-85,00
7. Beli luk kg 220,00-250,00
8. Mladi luk veza 20,00-25,00
9. Tikvice kg 65,00-80,00
10. Stari krompir kg 30,00-40,00
11. Mladi krompir kg 60,00-80,00
12. Rotkvice veza 25,00-35,00
13. Šargarepa kg 140,00-160,00
14. Peršun veza 20,00
15. Pasulj kg 300,00-330,00
16. Karfiol kg 180,00-200,00
Mleko,mlečni proizvodi i jaja
1. Kravlje Mleko l 40,00-50,00
2. Mladi sir kg 200,00-250,00
3. Stari sir kg 300,00-350,00
4. Kozji sir kg 450,00-550,00
5. Kajmak kg 750,00-800,00
6. Jaja kom 8,00-15,00

 

 

 

Nema komentara