CENE NA ZELENOJ PIJACI U JAGODINI

0
R.br.ProizvodJedinicamereCena u dinarima
Voće
1.Jagodakg110,00-130,00
2.Trešnjakg90,00-100,00
3.Višnjakg150,00-170,00
4.Jabukakg80,00-100,00
5.Bananakg130,00-160,00
6.Limunkg100,00-125,00
7.Pomorandžakg100,00-150,00
8.Orahkg900,00-1200,00
9.Lešnikkg1800,00-2000,00
10.Bademkg1500,00-1800,00
Povrće
1.Kupuskg40,00-50,00
2.Zelena salataveza20,00-25,00
3.Paprikakg250,00
4.Paradajzkg100,00-180,00
5.Krasatvackg60,00-70,00
6.Crni lukkg70,00-85,00
7.Beli lukkg220,00-250,00
8.Mladi lukveza20,00-25,00
9.Tikvicekg65,00-80,00
10.Stari krompirkg30,00-40,00
11.Mladi krompirkg60,00-80,00
12.Rotkviceveza25,00-35,00
13.Šargarepakg140,00-160,00
14.Peršunveza20,00
15.Pasuljkg300,00-330,00
16.Karfiolkg180,00-200,00
Mleko,mlečni proizvodi i jaja
1.Kravlje Mlekol40,00-50,00
2.Mladi sirkg200,00-250,00
3.Stari sirkg300,00-350,00
4.Kozji sirkg450,00-550,00
5.Kajmakkg750,00-800,00
6.Jajakom8,00-15,00

 

 

 

POSTAVI KOMENTAR

Molimo vas unesite komentar
Molimo vas da unesete ime