CRKVA SV. ARHANGELA MIHAILA I GAVRILA
Lazareva subota – Vrbica
Sv.Liturgija 08:00
Večernje sa litijom oko Crkve – 17:00
Ulazak Gospoda Isusa Hrista u Jerusalim – Cveti
Sv. Liturgija 08:00
Velika Sreda
Pređeosvećena Liturgija 07:30
Veliki Četvrtak
Liturgija Sv. Vasilija Velikog – 08:00
Čitanje Stradalnih 12 Sv. Jevanđelja – 18:00
Veliki Petak
Carski Časovi – 08:00
Iznošenje Plaštanice – 17:00
Opelo Gospodnje – Statije 20:00
Velika Subota
Liturgija 08:00
Ispovest – 17:00
Vaskrsenje Hristovo
Jutrenje 07:00 u nastavku Liturgija
Vaskrs 2. Dan
Liturgija – 08:00
Vaskrs 3. Dan
Liturgija – 08:00
CRKVA SV. APOSTOLA PETRA I PAVLA
Lazareva subota – Vrbica
Sv.Liturgija 08:00
Večernje sa litijom oko Crkve – 17:00
Ulazak Gospoda Isusa Hrista u Jerusalim – Cveti
Sv. Liturgija 09:00
Velika Sreda
Pređeosvećena Liturgija 07:30
Veliki Četvrtak
Liturgija Sv. Vasilija Velikog – 08:00
Čitanje Stradalnih 12 Sv. Jevanđelja – 18:00
Veliki Petak
Carski Časovi – 09:00
Iznošenje Plaštanice – 17:00
Opelo Gospodnje – Statije 21:00
Velika Subota
Liturgija 08:00
Vaskrsenje Hristovo
Pashalno Jutrenje sa Liturgijom 00:00
Liturgija 08:00
Pashalno Večernje koje služi Njegovo Preosveštenstvo Episkop Jovan 17:00
Vaskrs 2. Dan
Liturgija – 08:00
Vaskrs 3. Dan
Liturgija – 08:00
CRKVA SV. PETKE
Lazareva subota – Vrbica
Sv.Liturgija 08:00
Večernje sa litijom oko Crkve – 18:00
Ulazak Gospoda Isusa Hrista u Jerusalim – Cveti
Sv. Liturgija 09:00
Velika Sreda
Pređeosvećena Liturgija 07:30
Veliki Četvrtak
Liturgija Sv. Vasilija Velikog – 08:00
Čitanje Stradalnih 12 Sv. Jevanđelja – 18:00
Veliki Petak
Carski Časovi – 09:00
Iznošenje Plaštanice – 18:00
Opelo Gospodnje – Statije 21:00
Velika Subota
Liturgija 08:00
Vaskrsenje Hristovo
Liturgija 00:00
Liturgija 08:00
Vaskrs 2. Dan
Liturgija – 08:00
Vaskrs 3. Dan
Liturgija – 08:00
CRKVA POKROV PRESVETE BOGORODICE
Lazareva subota – Vrbica
Sv.Liturgija 08:00
Večernje sa litijom oko Crkve – 17:00
Ulazak Gospoda Isusa Hrista u Jerusalim – Cveti
Sv. Liturgija 08:30
Velika Sreda
Pređeosvećena Liturgija 07:30
Veliki Četvrtak
Liturgija Sv. Vasilija Velikog – 08:00
Čitanje Stradalnih 12 Sv. Jevanđelja – 18:00
Veliki Petak
Carski Časovi – 09:00
Iznošenje Plaštanice – 18:00
Opelo Gospodnje – Statije 20:00
Velika Subota
Liturgija 08:00
Ispovest 18:00
Vaskrsenje Hristovo
Liturgija 00:00
Liturgija 08:30
Vaskrs 2. Dan
Liturgija – 08:00
Vaskrs 3. Dan
Liturgija – 08:00