Gradskoj izbornoj komisiji u Jagodini predato je devet lista kandidata za odbornike gradske skupštine. Živite u ovom gradu i tiče vas se koliki je porez, kakva je javna rasveta, kakve su škole, kakve su ulice, kakva je kulturna ponuda. I vi o svemu tome trebate odlučivati. Ako ne odlučite vi, odlučiće drugi. Zato građanima Jagodine dajemo na uvid kompletan spisak svih kandidata za odbornike kako bi znali za koga će glasati konkretno, dajući glas stranci i koaliciji koju predstavljaju.

LISTA BROJ 1 „Dragan Marković Palma-Jedinstvena Srbija, Ivica Dačić-SPS“

Kandidati za narodne poslanike

Dragan Marković Palma, privatni preduzetnik – 2.mesto
Petar Petrović , diplomirani pravnik- 7.mesto
Života Starčević, diplomirani geograf -91.mesto
Marko Maljković, diplomirani inženjer organizacionih nauka
Kandidati za odbornike Skupštine grada Jagodina:

Dragan Marković Palma 1960. Privatni preduzetnik11
Petar Petrović 1951. Diplomirani pravnik
Snežana Vukašinović 1959. Nastavnik
Ratko Stevanović 1944. Diplomirani inženjer elektronike
Goran Milosavljević 1967. Diplomirani ekonomista
Bojana Antonijević 1981. Profesor razredne nastave
Životije Jovanović 1949. Diplomirani pravnik
Života Starčević 1968. Profesor geografije
Nina Jovanović 1963.Radiolog
Časlav Đorđević 1951. penzioner
Slavoljub Jeremić 1967. Veterinarski tehničar
Sonja Pavlović 1969. Profesor razredne nastave
Vladica Vasić 1987. Privatni preduzetnik
Dušan Stojanović 1951.Doktor
Jelena Nikolić 1979. Doktor
Momir Novaković 1947. penzioner
Vladimir Mićović 1979. Profesor razredne nastave
Ivanka Vasiljević 1974. Profesor fizičkog vaspitanja
Miodrag Jarkin 1961. doktor
Rade Urošević 1962. elektrotehničar
Jasmina Spasojević 1982. Doktor
Valentin Mihajlov 1970. Doktor
Rodoljub Todorović 1950. Doktor
Vesna Milenković 1980. Magistar metodike matematike
Dragan Bogdanović 1977. doktor
Bojan Cvetković 1964. Nastavnik razredne nastave
Snežana Bošković 1982. Profesor razredne nastave
Dragan Živadinović 1969. Laboratoriski tehničar
Slobodan Stojadinović 1949. penzioner
Mirjana Marković 1977. doktor
Nebojša  Slavković 1965. elektrotehničar

 

LISTA BROJ 2 „Aleksandar Vučić Srbija pobeđuje“

kandidat za poslanika u Narodnoj skupštini Nikola Radosavljević master ekonomista  163.mesto

Kandidati za odbornike Skupštine grada Jagodina:

Nikola Radosavljević 1975. Master ekonomista1
Čedomir Bauk 1959. Dipl. politikolog
Tatjana Lazarević 1968. Dipl. pravnik
Dobrica Milošević 1964. Dipl. el. inž.
Dejan Dašić 1968. Prof. dr. ekon.
Jelena Stevanović 1976.Prof. raz. nastave
Bojan Vasić 1979. Trgovinski teh.
Bojan Novčić 1975. Strukovni inž. el.
Daliborka Getić 1985. Medicinska sestra
Aleksandar Radosavljević 1986. Ekonomista
Aleksandar Ilić 1973. Lekar specijalista
Marija Miletić 1982. Prof. raz. nastave
Dalibor Rakić 1974. Dipl. ekonomista
Nebojša Marinković  1968. Poljoprivr. teh.
Vesna Vesić 1975. Dipl. ekonomista
Vladimir Samardžić 1970. Dipl. maš. inž.
Saša Miljković 1969. Stolar
Bojana Pavlović 1966. Dipl. geograf
Stefan Aćimović 1986. Student
Nenad Jevremović 1963. Teh. prim. ekolog.
Smiljana Krstić 1965. Dipl. ekonomista
Marko Janjić 1981. Autolakirer
Dejan Veličković 1973. Mašinski tehn.
Zorica Janićijević 1968. Računovodstv. tehn.
Uglješa Vučićević 1958. Šumarski tehničar
Dejan Panić 1983. Automehaničar
Jelena Teofilović 1985. Master ekonomista
Saša Likić  1967. Maš. energetičar
Ivica Marjanović 1974. Master inž. maš.
Valentina Antić 1975. Turistički teh.
Dragan Đurđević 1958. VKV elektromonte

 

LISTA BROJ 3 „Srpsko ruski pokret – Dušan Marković“

Kanidati za narodne poslanike:

Tijana Sofronijević, dipl.menadžer – 6.mesto
Dušan Marković, student- 10-mesto
Aleksa Nedeljković, učenik srednje veterinarske škole- 70.mesto
Nemanja Bogdanović, radnik- 106.mesto 
Boško Božić, diplomirani menadžer, – 108.mesto
Saša Todorović, radnik- 141.mesto 
Nenad Stevanović, student- 143.mesto
Petar Milutinović, radnik- 149.mesto
Nikola Jeremić, radnik- 151. mesto
Sanja Bogićević, radnik- 171.mesto
Nemanja Stanojević, student, 190. mesto 
Jasmina Spasojević, student, 192 meto
Kandidati za odbornike Skupštine grada Jagodina:

Dušan Marković 1994. student srpsko ruski pokret 1
Milutinović Petar 1985. Radnik
Tijana Sofronijević 1987. Dip. menadžer
Slobodan Bogićević 1995. elektrotehničar
Boško Božić 1984. Dip. Menadžer
Jasmina Spasojević  1995. Sudent
Saša Todorović 1990. Ugostitelj
Nemanja Stanojević  1994. Student
Aleksandra Stevanović 1987. Student
Nemanja Bogdanović 1990. Maser
Nikola Jeremić 1984. Radnik
Sanja Bogićević 1986. Trgovac
Momčilo Jovanović 1968. Privatnik
Nenad Ilić 1995. Student
Snežana Marković  1970. Radnik
Aleksa Nedeljković  1997. Učenik
Jovan Nešić 1996. Mašinski teh.
Jovana Janić 1991. Student
Nemanja Stevanović 1994. Građevinski teh.
Stefan Arsenijević 1993. Frizer
Anđelka Rašić 1995. Teh. obezbeđenja
Marko Stevanović 1990. Student
Nemanja Gajić 1990. Meh. Grejne tehnike
Milena Filipović 1990. Modelar odeće
Nenad Đurđević 1982. Poljoprivrednik
Anđela Videnov ić 1997. Učenik
Ivana Stanojeva 1993. Student

 

LISTA BROJ 4 „Dr Vojislav Šešelj Srpska radikalna stranka“

Kandidati za narodne poslanike:

Ivan Radić, master ekonomista- 77. mesto
Aleksandar Racić, diplomirani vaspitač – 34. mesto
Kandidati za odbornike Skupštine grada Jagodina:

Radić Ivan 1975. Master ekonomista4
Racić Aleksandar 1989. Diplomirani vaspitač
Milenković Vera 1950. Diplomirani pravnik
Janićijević Marija 1980. Tekstilni tehničar
Trifunović Živojin 1949. Diplomirani pravnik
Perić Branko 1952. Diplomirani mašinski inžinjer
Andrejić Braniša 1962. Poljoprivrednik
Popadić Violeta 1990. Fizioterapeut specijalista
Milojević Dejan 1974. Elektrotehničar
Nešić Miroslav 1956. Ekonomista
Bojović Milan 1974. Službenik

 

LISTA BROJ 5 „Savez za bolju Jagodinu Boris Tadić, Borko Stefanović“

Kandidati za narodne poslanike:

Aleksandar Janković, advokat (Levica Srbije) 4. mesto

dr Katarina Todorović, psihijatar (Levica Srbije) 144.mesto

dr Milan Miloradović(Levica Srbije) 50.mesto

Darko Radivanovic inzenjer telekomunikacija (socijaldemokratska stranka) mesto 107.

Jasmina Filipović magistar ekon.nauka 146.mesto

kandidati za odbornike u Skupštini grada Jagodina su:

Aleksandar Grković (1981.) službenik15

Milan Miloradović (1977.) lekar

Suzana Matejić (1985.) lekar

Igor Jevtić (1978.) privatni preduzetnik

Sanja Jovanović Cvetković (1979.) prof.razredne nastave

Slađan Tanasković (1972.) fakturista

Verica Arežina (1965.) pravnik

Dragiša Miloradović (1949.) penzioner

Darko Jevremović (1993.) student

Saša Nedeljković (1982.) man. u depou

Nataša Jevtić (1978.) menadžer u turizmu

Dalibor Živković (1976.) magac.alata

Nenad Stanić (1972.) privat.preduzetnik

Jelena Prokić (1983.) spec.ing.el. rač.

Goran Ristić (1963.) profesor

Anđelija Ognjanović (1983.) nastav.engl.jezika

Aleksandar Cvetković (1981.) ekonomista

Miloš Živanović (1987.) dipl.pravnik

Vladimir Ilić (1979.) maš.inž.struk.stud.

Snežana Jovanović (1983.) ekonomista

Ivan Mijajlović (1981.) master menadž.

Saša Stojadinović (1973.) analitičar

LISTA BROJ 6 „Dveri-Demokratska stranka Srbije“

Kandiat za narodnog poslanika:

Predrag Marjanović- doktor ekonomskih nauka- 114. mesto

Kandidati za odbornike Skupštine grada Jagodina:

prof. dr Predrag Marjanović  (1953.)   Doktor ekonomijedveri dss
Zoran Antić – Dima (1962.)Mašinski tehničar
Valentina Jovanović (1971.)    Diplomirani ekonomista
Radoš Zdravković (1952.)    Automehaničar
Ana Stanković  (1986.)    Profesor srpskog jezika i knjiž.
Dušan Mihajlović  (1978.)    Mehan.termoen. postrojenja
Zlatko Stefanović (1979.)    Veterinarski tehničar
Miladinka Jovanović  (1969.)    Ekon. komer. tehničar
Danijel Jovanović – Danko  (1972.)    Kafedžija
Aleksandar Ivanović – Golub (1977.)    Hidrograđevinar
Milena Radivojčević (1962.)    Elektrotehnič.
Miroslav Mihajlović (1973.)    Radnik bezbednosti
Jelena Ivanović (1978.)    PTT el.tehničar
Stevan Milošević  (1989.)    Master Međunarod. politike
Dragoslav Stevanović – Nine  (1960.) Profesor

LISTA BROJ 7 „Jagodina moj grad“ koju čine stranke DS, LDP, SPO i Zajedno za Srbiju.

Kandidat za poslanika u Narodnoj skupštini „Za pravednu Srbiju Dragan Alempijević, advokat – 87.mesto

Marija Đorđević,  diplomirana pravnica ( LDP) – 60.mesto

Kandidati za odbornike Skupštine grada Jagodina:

Dragan Alempijević 1971. Advokat6
Marija Đorđević 1979. Diplomirana pravnica
Zoran Petrović 1971. Diplomirani  ekonomista
Siniša Ratković 1962. Službenik
Milan Milosavljević 1984. Ekonomski tehničar
Slavica Mihajlović 1967.Tehničar za radne odnose
Vladan Jakovljević 1961. Diplomirani agroekonomista
Tamara Milenković 1977. Ekonomski tehničar
Slobodan Novaković 1960. Stomatolog
Nikola Jarić 1969. Diplomirani mašinski inženjer
Marko Petrović 1988. Diplomirani  ekonomista
Marija Vučković 1985.Studentkinja
Predrag Đurđević 1956. Pogonski  električar
Mirjana Milić 1956. Penzionerka
Vladimir Ristić 1964. Mašinski tehničar
Stevan Krstić 1989. Carinski referent
Slaviša Milidragović Lita 1951.Penzioner
Kosovka Sretenović 1954. Penzionerka
Milan Mehović 1958. Ekonomski tehničar
Žikica Žaknić 1955. Dipl. mašinski inženjer
Marija Milošević 1976. Službenica
Miroljub Jovanović 1953. Informatičar
Tijana Vučković 1989. Studentkinja

LISTA BROJ 8 „Romska lista Srbije“

Nismo uspeli da pronađemo listu kandidata za odbornike ove liste.

BROJ 9 Ruska stranka – Srba Josijević

Kandidat za narodnog poslanika:

Srba Josijević, diplomirani inženjer- 12.mesto

Srba Josijević    15.01.1965    Dip.Ing
Mihajlo Milošević    02.07.1996    Student
Ljiljana Stevanović    01.11.1966    Apsol-istorije
Aleksandar Cakić    04.06.1976    Komercijalista
Vladan Jovanović    30.08.1962    IT menager
Slađana Đorđević    17.10.1956    Ekonomista
Saša Mandžukić    05.05.1969    Penzioner
Rade Pantić    24.03.1959    Polj.Analitičar
Olivera Nešović    27.11.1975    Projektant
Zoran Stanković    04.06.1971    Metalostrugar
Nenad Mitić    24.10.1977    Elektroteh.

FOTO naslovna Miodrag Miki Antić

2 Komentara

  • Odgovori
    sakks
    11. aprila 2016.

    Srecno svima

  • Odgovori
    jelena
    13. aprila 2016.

    Pa i na izbornim listama lažu!Radiolog je specijalista doktor radiologije,Nina Jovanovic je medicinska sestra šalteruša