Pomoravska okružna liga: FK „Mladost“ Tečić – FK „Sloga“ Voljavče 1:3

0

Pomoravska okružna liga – Fk Mladost Tečić – Fk Sloga Voljavče 1:3

„U nedelju 6.2. je odigrana prva pripremna utakmica u Tečiću. Po teškom terenu, vidjen je jedan prijateljski meč, ali ozbiljnim pristupom obe ekipe i lep fudbal…Naša ekipa je odigrala odlično prvo poluvreme i u veoma ranoj fazi vodila 0:3 het-trikom Ilije Milićevića. U drugom poluvremenu trener Sasa Jovanović je dao priliku svim igračima sa klupe koji su takodje dali svoj maksimum i stavili do znanja treneru da ce itekako imati zapaženu ulogu u narednim mečevima. Domaćin je bio konkretniji u drugom poluvremenu i postigao gol u finišu utakmice. Sve u svemu lep fudbal, bez povreda i oštrih startova što je i najvažnije. Ekipi Fk „Mladost Tečić“ zelimo sve najbolje i da nastave sa odličnim rezultatima i ostanu na prvom mestu Medjuopštinske lige, jer po kvalitetu to i zaslužuju. U našoj ekipi se vidi neka nova energija i dobar timski rad, bez prigovora saigrača i negativnih stvari koje su nas pratile u prošloj polusezoni. O odlascima i dolascima pričaćemo nakon završetka prelaznog roka koji se završava 17.02.
Sledeci pripremni meč je na Grbavici za 7 dana“ kažu u FK „Sloga“ Voljavče.

Autor: Nikola Stankovic