JAGODINA PETNAESTA SA JEDANAEST BODOVA

0

Fudbaleri Radnika pobedili su danas u Surdulici Novi Pazar sa 2:0, dok su Javor i Jagodina odigrali nerešeno 1:1 u utakmicama 15. kola Super lige Srbije.

U Ivanjici, Jagodina je bila na pragu druge prvenstvene pobede, pošto je bila u prednosti od 37. minutu, kada je Uroš Nikolić savladao golmana Javora Vladana Đogatovića iz jedanaesterca, međutim, Stefan Dražić je u 78. postigao izjednačujući pogodak.

Javor je od 35. minutu nastupao sa desetoricom igrača, pošto je crveni karton zaradio Marko Kolaković zbog grubog starta nad Aleksandrom Stojimirovićem u šesnaestercu.

Ivanjčani tako ni na šestoj uzastopnoj prvenstvenoj utakmici nisu ostvarili trijumf, pa sada zauzimaju šesto mesto sa 24 boda, dok je Jagodina 15. sa 11 bodova.