PARTIZAN U KATASTROFALNOM NIZU

0

U zaostaloj utakmici fudbaleri Partizana su remizirali sa ekipom OFK Beograda a konačan rezultat je bio 1:1.

Posle poraza od Bešiktaša a zatim i od Jagodine crno belima je bila neophodna pobeda kako bi vratili samopouzdanje i održali koliku toliku bodovnu razliku nad ekipama Vojvodine i Crvene Zvezde. Da ne bude tako potrudili su se igrači OFK Beograda koji su hrabrom igrom posebno u prvom poluvremenu došli do važnog boda na stadionu u Humskoj ulici. Lošu igru crno-belih u prvom delu utakmice kaznio je Dejan Dražić u 41. minutu kada je tim „Romantičara“ doveo u vođstvo. Trgli su se izabranici Marka Nikolića u drugih 45 minuta, tako da su brzo dosli do izjednačenja golom Lazovića u 65. minutu. Naravno da ekipa Partizana nije bila zadovoljna ni nerešenim rezultatom, napadali su, ređale se šanse, ali na semaforu rezultat je ostao nepromenjen. Crni niz je došao u najgore vreme jer Partizan već u sledećem kolu ugostiće ekipu Vojvodine sa kojom trenutno deli prvu poziciju na tabeli Super lige.

Tekst: Nenad Đukić