Jagodina i u revanšu izgubila od Šeflera

0

U revanš utakmici trećeg kola Kupa EHF, rukometašice Jagodine su, na domaćem terenu, poražene Šeflera iz Debrecina sa 26:36 (12:20).

Naše predstavnice su u prvoj utakmici, u Debrecinu, doživele ubedljiv poraz 37:26 (17:13).

Pred oko 250 gledalaca u Sportskoj hali Jagodinskog sportskog saveza (JASA), u prijatnom ambijentu, utakmicu su sudile sudije Andrej i Sandro Smailagić iz Švedske.

Tinajla je nada da rukometašice jagodine mogu napraviti iznenašđenje. Međutim, uigrane gošće, nisu ni u jednom trenutku to dozvilile, igrale su čvrsto u odbrani i brzo u napadu, pa se sticao utisak, da mogu dati gol kad god žele.

U 42. minuti, napravile su razliku od 11 golova i ta razlika je ostala sve do 59. minuta, kada su je domaće rukometšice samnjile na deset golova sa kojom razlikom je i završena utakmica.

Jagodina, jesenji prvak Srbije u Superligi se tako oprostila od daljnjeg takmičenja u EHF kupu.

Prethodni tekstĆupričanin se parkirao na sred parka, predsednik Opštine napisao da je retardirani idiot
Sledeći tekstIZLOŽBA INTERNACIONALNOG MEJL-ART PROJEKTA „LIFE IN THE AGE OF ANTHROPOCENE”