VOJVODINA POBEDILA JAGODINU

0

U 21. kolu Superlige Vojvodina je pred oko 1.000 gledalaca na Karađorđu savladala Jagodinu rezultatom 3:1.

Najpre je Lazar Rosić u 8. minutu doveo crveno-bele u vođstvo, na 2:0 povisio je Ognjen Ožegović samo šest minuta kasnije, da bi neizvesnost pred drugo poluvreme uneo Mladen Popović pogotkom u drugom minutu produžetka. Ipak, devet minuta pre kraja regularnog dela Ožegović svojim drugim golom osigurava trijumf domaćeg tima.

Iako je Lalatović meč gledao sa tribina, to nije omelo njegove igrače da ponovo odigraju dobru utakmicu. Sem postignutih golova, Vojvodina je imala još nekoliko odličnih prilika, a najbolju je propustio Mirko Ivanić u poslednjim trenucima prvog poluvremena kada je bio neprecizan sa penala. I gosti su imali svoje šanse, mogli su lako da preokrenu rezultat, ali su ih u tome sprečili stativa i golman Perić.

Sa nova tri boda Vojvodina se popela na četvrtu poziciju i ima svega tri boda manje od čačanskog Borca koji je na drugom mestu prvenstvene tabele. Do kraja jesenjeg dela ostalo je da se odigra još jedno kolo, a Novosađani će u sredu od 13h gostovati Novom Pazaru.