IZBEGNUTA BRUKA, NE I SRAMOTA

0

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno 1:1 protiv reprezentacije Jermenije u kvalifikacijama za Evrposko prvenstvo 2016. godine. Bio je to meč u gostima, ali to nema opravdanja za onakvu igru. Već posle prvog poluvremena mogla se osetiti zabrinutost svih onih koji navijaju za Srbiju, a to isto smo mogli videti i na licu našeg selektora Dika Advokata. Očekivala se neka promena u drugom poluvremenu na bolje u igri reprezentacije Srbije, ali to se nije desilo. Imao je Tošić šansu da učini nešto više na proigravanje Matića, ali zbog lošeg prijema lopte i ova šansa je otišla u nepovrat. Advokat je posegnuo za prvim izmenama, ali umesto svežine u igri srpske reprezentacije ulaskom Lazovića i Mitrovića, desio se šok, kada je Arzumanjan glavom smestio loptu pod prečku i vodjstvo Jermena od 1:0. Tu nije bio kraj mukama naših igrača, jer samo desetak minuta kasnije domaćin je imao priliku da „overi“ pobedu i zabeleži prvu pobedu u kvalifikacijama za EP koje će se odigrati 2016. godine u Francuskoj. Da ne bude sve po volji Jermenaca, potrudio se Tošić u 90. minutu koji je na asistenciju Tadića pogodio sa dvadesetak metara gornji levi ugao i matirao Berezovskog.

„Orlovi“ su u poslednjim trenucima utakmice izbegli bruku, ali ostaje sramota koja će se moći ublažiti već u utorak od 20:45 kada Srbija igra drugi meč kvalifikacija protiv reprezentacije Albanije.

Prethodni tekstEKSKLUZIVNO:ALDIN ŠIRANOVIĆ – SVI IMAMO DEMOKRATIJU I SVI SMO SIROTINJA!
Sledeći tekst,,LEPOTA PROSTORA“ – NIJE VAŽNO IMATI NEGO UMETI!