NOVI PORAZ PARTIZANA U EVROKUPU

0

Da košarkašima Partizana ne cvetaju ruže ove godine, mogli smo da vidimo i na večerašnjoj utakmicu gde su se sastali sa ekipom Krasnog Oktobra iz Rusije. Igrači Partizana su dobro otvorili utakmicu, poveli sa 10:4 i onda smo prisustvovali delu utakmice gde su jedan i drugi klub srljali iz greške u grešku, tako da je dugo gore pomenuti rezultat ostao nepromenjen. Imali su igrači Partizana šansu da pocećaju svoju prednost a umesto toga je usledio odgovor domaće ekipe koja je brzo nanizala 11 uzastopnih poena i došla do vođstva od 5 razlike. Ekipa Krasnog Oktobra je čuvala ovu prednost do kraja druge četvrtine, pa je uspela da ode na odmor sa sedam poena razlike. U nastavku Partizan kreće loše, odlazi na dvocifreni minus, ali uspeva da se vrati pogocima Milutinova i Murića koji je verovatno bio i najbolji igrač u crno-belom timu. Pred sam kraj utakmice igrači Duška Vujoševića stiže i do pola koša prednosti, ali onda nekim neshvatljivim greškama omogućava domaćim košarkašima da se vrate na plus četiri. Na kraju se dešava situacija da Milenko Tepić ima čak i šut za pobedu ali svima je ostalo nejasno šta je hteo da uradi sa loptom, pa je njegov šut levom rukom (Tepić je dešnjak),bio više nego bezopasan. Na kraju rezultat na semaforu 61:59, a Partizanu nada da će se nešto promeniti u narednom periodu i možda podsetiti na onaj Partizan koji smo gledali prošlih sezona.

Tekst: Nenad Đukić

Prethodni tekstPROTIV MAJKE BEBE KRIVIČNA PRIJAVA!
Sledeći tekstDOLAZE SNEGOVI, POGLEDAJTE MAGIJU STVARANJA PAHULJE!