POBEDA JAGODINE, PARTIZAN IGRAO NEREŠENO

0

LJubitelji fudbala su dočekali nastavak fudbalskog prvenstva Srbije, a danas su odigane i prve utakmice u kojima su zabeleženi sledeći rezultati.

Partizan – Voždovac ………………….. 3:3

Prava goleada se videla u Lučanima gde su fudbaleri Jagodine došli do pobede protiv ekipe Mladosti rezultatom 3:2.

Strelci za Jagodinu bili su Savković, Mihajlović i lepović, dok su u poraženoj ekipi golove dali Patrik Eze i Milosavljević. Gol više postignut je na stadionu Partizana gde je ekipa crno-belih remizirala sa ekipom Voždovca rezultatom 3:3. Domaćin je vodio dva puta, da bi gostujući tim 12 minuta pre kraja preokrenuo rezultat i poveo sa 3:2. Tačku na utakmicu stavio je igrač Voždovca Predrag Stanimirović postigavši auto gol pet minuta pre kraja utakmice.