Fudbalski klub Jagodina raskinuo je saradnju sa trenerom Mladenom Dodićem, zbog serije loših rezultata ekipe u poslednje vreme, saopštio je jagodinski superligaš. Novi šef stručnog štaba Jagodine biće poznat do kraja nedelje i utakmice šestog kola sa Napretkom na domaćem terenu, ali se u javnosti pojavila informacija da će na čelo jagodinskog superligaša možda ponovo stati Simo Krunić?
,,Iznenađen sam jer sam očekivao veću podršku i strpljenje, li ovih 15 meseci je bilo više nego uspešno s obzirom na treće mesto! Ponosno odlazim i sa pozitivnom energijom, kratko je rekao Dodić.
Dodić je prošle godine preuzeo Jagodince sa kojima je završio na trećem mestu Superlige, igrao finale nacionalnog kupa i tako je Jagodincima doneo drugi nastup u evropskim takmilčenjima u istoriji.
Posle pet odigranih kola fudbaleri Jagodine nalaze se na 13. mestu sa četiri osvojena boda.
U našem fudbalu je oduvek bilo najlakše smeniti trenera. Nisam ni ja zadovoljan početkom sezone, ali malo više strpljenja nije na odmet.