Naslovna Društvo Jevremovići traže pravdu, za ostatak duga od 6.000 evra oduzet im stan...

Jevremovići traže pravdu, za ostatak duga od 6.000 evra oduzet im stan vrednosti više od 50.000 evra (VIDEO)

0
Juče je u Jagodini tokom celog dana trajala drama porodice Jevremović kada su otac i sin, Milovan i Bojan pretili samoubistvom zbog rešenja o iseljenju iz stana. Bojan Jevremović koji je 2020. sahranio sina jedinca Miloša kaže da je bio spreman na radikalan potez jer mu ništa drugo nije preostalo.

Iako penzioner i invalid Milovan od 2020. plaća rate po sudskom rešenju, te je kako kaže njegov sin, do sada isplatio oko 800.000 dinara, stan u kome žive je prodat. Jevremovići najavljuju krivičnu prijavu protiv izvršitelja a ovaj slučaj je samo privremeno zaustavljen. Bojan Jevremović moli državne organe da preispitaju slučaj i dozvole da dug od 6.000 evra isplate kao što su većinu duga platili do sada. Sudski procesi vezani za stan su još uvek u toku.
Stan Jevremovića ima više od 60 kvadrata i nalazi se u neposrednoj blizini turističkog dela Jagodine zbog čega se njegova tržišna vrednost procenjuje na više od 50.000 evra.
Prethodni tekstOtac i sin prete da će se ubiti
Sledeći tekstU Grčku krenulo 30 vatrogasaca iz Novog Sada, Beograda, Jagodine, Smedereva, Niša i Pančeva

POSTAVI ODGOVOR

Molimo vas unesite komentar
Molimo vas da unesete ime