RUKOMET – SUPERLIGA SRBIJE (ŽENE): JAGODINA – CRVENA ZVEZDA 40:19

0

Sinoć je u jagodinskoj Sportskoj hali „JASSA“ pred oko 150 gledalaca odigrana utakmica pretposlednjeg 21. kola Super rukometne lige Srbije za žene (SRLS-Ž) između drugoplasirane domaće ekipe Jagodine i poslednjeplasirane ekipe, bez ijednog do sada osvojenog boda, beogradske Crvene Zvezde. Očekivano laka pobeda Jagodinki, možda ne baš očekivanom izuzetno velikom razlikom. Sve je bilo jasno već posle prvih 15 minuta meča i vođstva domaćih od 11:0! Na poluvremenu rezultat je bio ubedljivih 23:6, pa su devojke jagodinskog sastava drugi deo odigrale opuštenije.. Priliku da igraju dobile su sve igračice i čak njih deset se upisalo u listu strelaca. Najefikasnija je bila Natalija Vasić sa 9 golova.

U poslednjem, 22. kolu Jagodina dočekuje ekipu niške Naise.