JAGODINA – NAISA 22:20 (9:8)

0

Posle dve startne pobede rukometašice Naise doživele su prvi neuspeh u novoj sezoni. Nišlijke su poražene na gostovanju od Jagodine sa 22:20 (9:8), pa su Jagodinke uz aranđelovački Izvor sada jedine u Superligi bez izgubljenog meča.

Nišlijke su opet odigrale napadački jako slab meč, naročito u prvih 30 minuta, kada su postigle samo 8 golova. Ipak, rezultatski su sve vreme bile u meču, iako nijednom nisu vodile, a domaći sastav je meč prelomio u poslednjim minutima.

Najefikasnija rukometašica u niškom timu bila je Anja Belić sa 5 golova, a po 4 su dodale Katarina Radović i Dea Aleksić, dok su kod domaćih najraspoloženije bile Lidija Cvijić i Elena Šaronjić sa po 6 golova.

Posle kompletnog 3. kola Naisa se nalazi na deobi 3. mesta sa još 3 ekipe sa po 4 boda, dok je Jagodina druga sa 5.

U 4. kolu niški tim gostuje ekipi Bor RTB, dok Jagodinke gostuje Medicinaru u Šapcu.